فایل فلش pierre cardian pc 704 با مشخصه برد t730-mainboard v6.3

شما می توانید با این رام، تبلت چینی pierre cardian pc 704 به شماره فنی برد t730-mainboard v6.3  که دارای CPU A13 می باشد را فلش نمایید.

دانلود فایل فلش فارسی با مشخصه برد t730-mainboard v6.3

دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت از سرور سایت

ویژگی ها:
  • فایل فلش  رسمی موبایل پریگاردین با مشخصه برد t730-mainboard v6.3
  • اندروید ورژن ۴٫۲٫۲
  • کاملا تست شده و بدون باگ
  • حجم فایل : ۲۵۷ مگابایت
  • دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت۴mob.ir

اضافه به موارد دلخواه

شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده تبلت پریگاردین pierre cardian pc 704  با مشخصه برد  t730-mainboard v6.3  رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۴٫۲٫۲ میباشد.

با این فایل مشکل اپدیت نشدن تبلت قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.

فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

فایل فلش multi language و فارسی میباشد.

فایل مخصوص فلش با نرم افزار فونیکس سویت میباشد

عکس از برد تبلت

فایل فلش pierre cardian pc 704 با مشخصه برد t730-mainboard v6.3

در صورت بروز مشکل میتوانید از طریق فرم تماس با ما مشکل خود را با ما در میان بگذارید یا با ایمیل info4mob@gmail.com تماس برقرار فرمایید.

راهنمای دانلود فایل: بعد از انتخاب فایل فلش مورد نظر بر روی گذینه پرداخت و دانلود کلیک کنید.سپس شما به صفحه ورود اطلاعات انتقال داده میشوید بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نظر بر روی گذینه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید.( توجه داشته باشید سایت دارای دو درگاه پرداخت میباشد اگر یکی از درگاه های پرداخت با مشکل مواجه شده باشد شما میتوانید از دیگر درگاه ها استفاده کنید.)در مرحله بعد شما وارد درگاه پرداخت بانک خواهید شد و بعد از پرداخت مبلغ و تایید مبلغ پرداختی دوباره به سایت ما ارجاع داده میشوید در صفحه ای که ارجاع داده شده اید لینک دانلود فایل فلش موجود است.

جزییات دانلود

فایل فلش pierre cardian pc 704 با مشخصه برد t730-mainboard v6.3

اضافه به موارد دلخواه

دانلود دسته:

ما را ببینید در