قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانلود

بایگانی بلاگ

خرداد, ۱۳۹۷

اسفند, ۱۳۹۶

بهمن, ۱۳۹۶

 • ۲۵ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و فارسی InnJoo Pro 2 اندروید ۶

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل اینجو InnJoo Pro 2 که مخصوص نسخه LTE (4G) هست رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۶٫۰٫۱ میباشد.با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.ورژن پردازنده این مدل MT6757 میباشد.فایل فلش multi language و فارسی میباشد.

 • ۲۵ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و فارسی InnJoo 3 اندروید ۶

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل اینجو InnJoo 3 که مخصوص نسخه LTE (4G) هست رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۶٫۰ میباشد.با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.ورژن پردازنده این مدل MT6750 میباشد.فایل فلش multi language و فارسی میباشد.

 • ۲۵ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و فارسی InnJoo Max3 LTE اندروید ۶

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل اینجو InnJoo Max3 LTE که مخصوص نسخه LTE (4G) هست رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۶٫۰ میباشد. با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده. ورژن پردازنده این مدل MT6735M میباشد.فایل فلش multi language و فارسی میباشد.

 • ۲۵ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و فارسی InnJoo Max3 Pro LTE اندروید ۶

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل اینجو InnJoo Max3 Pro LTE که مخصوص نسخه LTE (4G) هست رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۶٫۰ میباشد. با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده. ورژن پردازنده این مدل MT6735M میباشد.فایل فلش multi language و فارسی میباشد.

 • ۲۵ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و اورجینال InnJoo Fire 3 LTE اندروید ۶

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل اینجو InnJoo Fire 3 LTE که مخصوص نسخه LTE (4G) هست رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۶٫۰ میباشد. با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده. ورژن پردازنده این مدل MT6737M میباشد.فایل فلش multi language میباشد.

 • ۲ بهمن

  دانلود فایل فلش اصلی و اورجینال InnJoo Fire 2 LTE اندروید ۵٫۱

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل هوآوی InnJoo Fire 2 LTE رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۵٫۱ میباشد. .با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.ورژن پردازنده این مدل MT6735M میباشد.

دی, ۱۳۹۶

 • ۷ دی

  دانلود فایل فلش فارسی حل مشکل خاموشی هوآوی h30-t00 +اموزش

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل هوآوی h30-t00 رو دانلود کنید. ورژن اندروید این موبایل ۴٫۴٫۲ میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call قابل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.به همراه فایل اموزش نحوه فلش و فایل های ترمیم سریال هم موجود میباشد.