خانه / دانلود

بایگانی/آرشیو وبگاه ها

آذر, ۱۳۹۶

خرداد, ۱۳۹۶

 • ۱۹ خرداد

  دانلود فایل فول فلش جی ال ایکس GLX Mira میرا و آموزش فلش

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Mira رو که بسیار کم یاب رو دانلود کنید در فایل دانلودی فایل هر دو مدل میرا معمولی و میرا پلاس موجود میباشد ورژن اندروید این موبایل 2.3.7 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۱۷ خرداد

  دانلود فایل فول فلش جی ال ایکس GLX Maad ماد سی پی یو MT6735

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Maad رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو MT6735 رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 5.1 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

اردیبهشت, ۱۳۹۶

 • ۷ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster1 سی پی یو SPD

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster1 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.

 • ۶ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster Plus

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster Plus رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.نرم افزار مخصوص فلش این موبایل به همراه فایل دانلودی موجود میباشد.

 • ۶ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

فروردین, ۱۳۹۶

 • ۲۰ فروردین

  فایل فلش فول فارسی G700 t00 انبریک و حل مشکل شبکه و ساعت

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا فارسی و تست شده موبایل هواوی G700 t00 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو MT6582 رو دانلود کنید ورژن اندروید این فایل 4.2 میباشد. حل مشکل بهم ریختگی ایکون تاریخ و ساعت بریک و خاموش شدن موبایل و... برای تمامی بیلد نامبر ها و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل و قابل فلش با فلش تولز در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۲۰ فروردین

  فایل فلش فول فارسی g6-u00 qualcomm و حل مشکل بهم ریختگی ایکون و …

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل هواوی g6-u00 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو qualcomm رو دانلود کنید ورژن اندروید این فایل 4.3 میباشد. حل مشکل بهم ریختگی ایکون تاریخ و ساعت و... برای تمامی بیلد نامبر ها و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

اسفند, ۱۳۹۵

 • ۴ اسفند

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Leon

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Leon رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۱ اسفند

  فایل فلش فارسی ایسر AcerLiquid Z630 T03 اندروید 5.1

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل ایسر Acer Liquid Z630 T03 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو mt6735 رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 5.1 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه همچنین حاوی دو فایل User data و فایل Cach میباشد .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.به همراه فایل فلش بکاپ nvram جهت ترمیم سریال و بیسباند هم موجود است