theme wordpress
موبایل

تصاویر جدیدی از گوشی موبایل نوکیا 6 منتشر شد؛ شکوه در بدنه فلزی مطبوع

نوکیا بار دیگر به بازی تلفن های همراه بازگشت و حتی اگر این گوشی میان رده دقیقا آن چیزی نباشد که ما همگی انتظارش را داشتیم، اما آن می‌تواند چشم انداز کوچکی از آینده‌ی فعالیتی باشد که برند نوکیا طی 10 سال آینده تحت لیسانس کشور HDM انجام خواهد داد. گوشی موبایل نوکیا 6 (Nokia 6) یک گوشی با بدنه فلزی و قیمت زیر 250 دلار است که می‌توان آن را در رده میانی رو بالا نیز قرار داد. این میتواند نشانه خوبی از آن چیزی باشد که در کنگره جهانی موبایل امسال مشاهده خواهیم کرد.

تصاویر جدیدی از گوشی موبایل نوکیا 6

در حالی که ساعات اولیه امروز صبح گوشی اندرویدی نوکیا خیلی غیر منتظره در کشور چین معرفی شد و تا به حال تصاویر زیادی از آن منتشر نشده است، یکی از کاربران شبکه اجتماعی ویبو تصاویری را از آن را به انتشار رسانده است و ما نیز در این مطلب قصد داریم به آن‌ها بپردازیم. این تصاویر، تمامی زوایای گوشی موبایل نوکیا 6 را به نمایش می‌گذارند و حتی در تصاویری شماره مدل TA-1000 و پچ امنیتی اندروید ماه دسامبر سال 2016 مربوط به این گوشی نیز به چشم می‌خورد.

تصاویری جدید از گوشی موبایل نوکیا 6

در حالی که گوگل نسخه 7.1.1 اندروید نوقا را نیز منتشر کرده، اما این گوشی از نسخه 7.0 این سیستم عامل بهره می‌برد. هرچند از نظر ظاهری این نسخه از اندروید تفاوت‌های عمده‌ای نداشته و اگر می‌خواهید بیشتر از تغییرات اندرویدی لذت ببرید باید یک گوشی با برند پیکسل خریداری کنید. یکی از تصاویری که امشب در ارتباط با جعبه گوشی موبایل نوکیا 6 (Nokia 6) به بیرون درز کرده ، اندازه آن را لو داده است؛ ولی با توجه به این که لوازم جانبی نیز در داخل جعبه قرار خواهد داشت این سخت است که در ارتباط با اندازه قطعی آن بخواهیم حدس بزنیم.

گفتنیست، بدون اینکه گوشی اندرویدی نوکیا را در دست بگیریم نمی‌توانیم در مورد راحتی کار با آن و بدنه‌ی مجهز به آلیاژ آلومینیوم 6000 آن قضاوت کنیم. اما نیم نگاهی به این تصاویر نمی‌تواند خالی از لطف باشد.

منبع:گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بستن