theme wordpress

ليست فايل هاي فلش موجود

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق تلگرام باایدی @formob و همچنین ازطریق ایمیل info4mob@gmail.com با ما در تماس باشید.
اخبار فناوریموبایل

اپل، محبوب ترین کمپانی جهان است

هر ساله FutureBrand با بررسی شرکت های مختلف دنیا نیز لیستی 100 تایی از محبوب ترین های ان را منتشر می کند. طی دو سال گذشته شرکت گوگل در صدر این لیست قرار داشته، اما امسال شرایط فرق کرده و رده اول لیست توسط اپل تصاحب شده است. همراه “بهترین ها در زمین” باشید.

البته دلیل چنین تغییری ربطی به بهتر بودن اپل از لحاظ فنی یا نفرت مردم از گوگل نمی باشد، بلکه از انجایی که گوگل زیرشاخه شرکت مادر، الفابت بوده و به همین دلیل واجد شرایط برای قرارگیری در این لیست نبوده است.

الفابت در حد و اندازه گوگل شناخته شده و محبوب نبوده، و به همین دلیل در جایگاه 21 لیست قرار گرفته است و همین موجب شده تا دیگر شرکت ها نسبت به سال پیش رتبه های بهتری را بدست اورند.

امسال اپل از جایگاه دوم سال پیش و جایگاه چهارم سال 2014 به جایگاه اول امده است. سامسونگ پیشرفت خوبی داشته، چنانکه از جایگاه هفتم سال 2014 و جایگاه پنجم سال پیش نیز امسال به جایگاه سوم رسیده است.

دیگر شرکت های حوزه فناوری در این لیست شامل فیسبوک در جایگاه ششم، امازون در جایگاه هشتم، NTT DoCoMo در جایگاه 52، شرکت China Mobile در جایگاه 61، کوالکام در جایگاه 65، شرکت Deutsche Telekom در جایگاه هشتاد، ویرازون در جایگاه 83 و Vodafone در جایگاه 88 می باشد.

الفابت برای رسیدن به رده های بالا به زمان نیاز دارد، اما گوگل همچنان برند اشنایی بوده و در سر تیتر خبرهای تکنولوژی نام ان دیده می شود.

همچنین بخوانید  گوشی موبایل هواوی آنر مجیک معرفی شد ؛ زیبا و خیره‌کننده

منبع:phonearena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بستن