theme wordpress

ليست فايل هاي فلش موجود

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق تلگرام باایدی @formob و همچنین ازطریق ایمیل info4mob@gmail.com با ما در تماس باشید.
اخبار فناوریموبایل

انتشار پتنت فناوری های جدید انعطاف پذیر سامسونگ

ظاهرا سامسونگ سخت مشغول کار بر روی تکنولوژی های انعطاف پذیر است، و حتی چند وقت پیش برخی از خط تولید های LCD خود را با نمایشگرهای انعطاف پذیر OLED جایگزین نمود. همراه “بهترین ها در زمین” باشید.

ظاهرا این تلاش ها برای ساخت گوشی تاشوی انعطاف پذیر در اینده ای نزدیک است، و حتی بتازگی پتنت هایی در این زمینه منتشر کرده است.

بر طبق این پتنت ها، گوشی های اینده سامسونگ نه تنها قابل خم شدن هستند، بلکه می توانند همان حالت تغییر شکل جدید را حفظ کنند، به مانند لولای لپ تاپ ها. جهت انعطاف مصنوعی در قطعات بدون استفاده لولاهای واقعی نیز می توان از برخی صفحات و الکترودها استفاده کرد.

پتنت جدید شرکت کره ای، “panel support member” نام گرفته و پوسته ای باریک از پنل های الکترومغناطیسی را نشان می دهد که در میان انها سیم های باریک، اما سفت و سختی رد شده است، این پنل ها قادر به درامدن به اشکال مختلف و حفظ همان حالت می باشند.

بعبارتی می توان از این صفحات در ساختار پنل های منعطف OLED استفاده کرد، چنانکه در این صورت می توان تبلت هایی را ساخت که قابل کوچک شدن هستند، یا موبایل هایی را طراحی کرد که بتوان ابعاد ان را بزرگتر کرد و به شکل تبلت دراورد.

برای درک بهتر طرح تلفن های تاشو یا طرح لپ تاپ مانند نیز بخش مستحکمی در وسط دستگاه قرار گرفته است. پنل های انعطاف پذیر OLED بسیار باریک بوده و امتیازات مثبتی را در ارائه ازادی عمل هر چه بیشتر نمایشگرها به همراه دارد.

همچنین بخوانید  هواوی پی 10 لایت در ایران ؛ گوشی مقرون به صرفه چینی در بازار

 

منبع : androidheadlines

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بستن