theme wordpress

ليست فايل هاي فلش موجود

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق تلگرام باایدی @formob و همچنین ازطریق ایمیل info4mob@gmail.com با ما در تماس باشید.
موبایل و تبلت

آموزش غیر فعال‌ سازی موقت حساب کاربری اینستاگرام

با وجود تعداد بسیار زیاد کاربرانی که به صورت روزانه به عضویت شبکه‌های اجتمامی در می‌آیند، همواره درصدی کم به عنوان ریزش در این رسانه‌ها وجود دارند. افراد به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند تا برای همیشه یا برای مدتی کوتاه از جوامع مجازی عضو در آن‌ها دوری کنند و این اتفاقی اجتناب‌ناپذیر است. اینستاگرام نیز به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب از گزند این اتفاقات در امان نبوده و بعید نیست تا کاربری تصمیم به ترک آن را بگیرد. اگر کاربر در تصمیم خود مصمم باشد، دست به پاک کردن اکانت اینستاگرام به صورت دائمی خواهد زد، اما اگر برای رهایی دودل باشد، غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام به صورت موقت را انتخاب می‌کند.

غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام و حفظ اطلاعات

در مطلب پیشین به آسیب‌های این شبکه اجتماعی اعم از قرار گرفتن عکس‌های شخصی یک کاربر در اختیار برخی افراد سودجو، گذران وقت بیش از اندازه در این رسانه، حساس شدن شخصی خاص از اطرافیان درباره حساب کاربری اینستاگرام و دیگر نزاع‌های این چنینی اشاره کرده و لزوم رهایی جامعه مجازی برای حفظ سلامت زندگی در جامع واقعی را یادآور شدیم. البته، برخی مواقع اتفاق یا اعتیاد به اندازه‌ای نیست تا حذف حساب کاربری به طور کلی را طلب کند، بلکه با غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام نیز امنیت برقرار می‌شود!

همچنین با حذف اکانت اینستاگرام، تمامی اطلاعات مربوط به حساب کاربری شامل پروفایل، تصاویر، ویدیوها، لایک‌ها، کامنت‌ها و فالوورها حذف شده و به هیچ عنوان امکان بازگشت آن‌ها و بازیابی مجدد اطلاعات حساب کاربری وجود نخواهد داشت، به همین دلیل روش دومی به منظور دل کندن از این شبکه اجتماعی پیشنهاد می‌شود که با آن در عین حفظ اطلاعات حساب، رد و اثر شما از این دنیا محو (نه حذف) می‌شود. هر کاربر ممکن است به مرور زمان بهترین عکس‌ها و مطالب خود را در این شبکه اجتماعی با دیگران به اشتراک گذاشته و آن را مملو از خاطرات گذشته خود کرده باشد، از همین رو حذف آن از بیخ و بن ناراحت‌کننده خواهد بود. غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام عملی است که در این چنین شرایط پیشنهاد می‌شود.

همچنین بخوانید  نحوه گرفتن اسکرین شات در گلکسی اس 8 و قابلیت‌های آن

با غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام ، حساب کاربری حذف نخواهد شد و تنها تصاویر، ویدیوها و دیگر اطلاعات پروفایل از دید دیگران مخفی می‌شوند. ابتدا وارد این لینک شده و اگر پیش از این در وب‌سایت اینستاگرام لاگین نکرده‌اید، این کار را با ورود اطلاعات حساب کاربری خود انجام دهید.

غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام“چرا در حال غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام خود هستید؟” (?Why are you disabling your account) این سوالی است که اینستاگرام در مرحله بعد از شما خواهد پرسید تا با دانستن دلیل ترک کاربران و رفع موانع، از درصد ریزش آن‌ها بکاهد.

غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرامبرای اطمینان از عدم وجود دست‌های پشت پرده و قضایای هک، رمز عبور حساب کاربری مجددا در همین صفحه از شما درخواست می شود. با نمایش پیغام “حساب کاربری شما به طور موقت غیر فعال شد” (Your account has been temporarily disabled) عملیات با موفقیت به اتمام رسیده است.

غیر فعال‌ سازی اکانت اینستاگرام

 

منبع:گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بستن