خانه / دانلود

بایگانی/آرشیو وبگاه ها

خرداد, ۱۳۹۶

 • ۱۹ خرداد

  دانلود فایل فول فلش جی ال ایکس GLX Mira میرا و آموزش فلش

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Mira رو که بسیار کم یاب رو دانلود کنید در فایل دانلودی فایل هر دو مدل میرا معمولی و میرا پلاس موجود میباشد ورژن اندروید این موبایل 2.3.7 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۱۷ خرداد

  دانلود فایل فول فلش جی ال ایکس GLX Maad ماد سی پی یو MT6735

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Maad رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو MT6735 رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 5.1 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

اردیبهشت, ۱۳۹۶

 • ۷ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster1 سی پی یو SPD

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster1 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.

 • ۶ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster Plus

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster Plus رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.نرم افزار مخصوص فلش این موبایل به همراه فایل دانلودی موجود میباشد.

 • ۶ اردیبهشت

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Luster

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Luster رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

فروردین, ۱۳۹۶

 • ۲۰ فروردین

  فایل فلش فول فارسی G700 t00 انبریک و حل مشکل شبکه و ساعت

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا فارسی و تست شده موبایل هواوی G700 t00 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو MT6582 رو دانلود کنید ورژن اندروید این فایل 4.2 میباشد. حل مشکل بهم ریختگی ایکون تاریخ و ساعت بریک و خاموش شدن موبایل و... برای تمامی بیلد نامبر ها و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل و قابل فلش با فلش تولز در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۲۰ فروردین

  فایل فلش فول فارسی g6-u00 qualcomm و حل مشکل بهم ریختگی ایکون و …

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل هواوی g6-u00 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو qualcomm رو دانلود کنید ورژن اندروید این فایل 4.3 میباشد. حل مشکل بهم ریختگی ایکون تاریخ و ساعت و... برای تمامی بیلد نامبر ها و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

اسفند, ۱۳۹۵

 • ۴ اسفند

  دانلود فایل فلش جی ال ایکس GLX Leon

  شما دوستان میتونید در این پست فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل جی ال ایکس GLX Leon رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو SPD رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 2.3.5 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.فایل کاملا تست شده و بدون مشکل در اختیار شما قرار داده شده.

 • ۱ اسفند

  فایل فلش فارسی ایسر AcerLiquid Z630 T03 اندروید 5.1

  فایل فلش کاملا رسمی و تست شده موبایل ایسر Acer Liquid Z630 T03 رو که بسیار کم یاب و با ورژن سی پی یو mt6735 رو دانلود کنید ورژن اندروید این موبایل 5.1 میباشد.این فایل multi language و کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه همچنین حاوی دو فایل User data و فایل Cach میباشد .با این فایل مشکل emergency call فایل رفع هست و به هر دلیلی مانند ویروس یا سایر مشکلات عملکرد موبایل شما مختل شده باشد با این فایل قابل حل است.به همراه فایل فلش بکاپ nvram جهت ترمیم سریال و بیسباند هم موجود است

 • ۱ اسفند

  فایل فلش فارسی با اندروید ALCATEL ONE TOUCH POP7 P310x 16 Gb

  این هم فایل فلش بسیار نایاب تبلت لنوو ALCATEL ONE TOUCH POP7 P310x و کاملا فارسی و بدون مشکل رو برای شما دوستان قرار دادیم توجه کنید که کاملا تست شده هست.ورژن اندروید این فایل 4.4.2 هست که با خرید این فایل میتونید ورژن اندروید تبلت تون رو هم ارتقا بدهید و از امکانات جدید و زیبا اندروید 4.4.2 لذت ببرید.لطفا از فایل های متفرقه استفاده نکنید تا مشکلی برای تبلتتون پیش نیاد و این رو بدونید که فایل فلش مدل 8 گیگ و 16 گیگ متفاوت است