خانه / اخبار فناوری / موبایل / تعداد مشترکان اینترنت همراه ایران در هر یک از اپراتورها چقدر است؟

لیست فایل های فلش موجود

  • هواوی
  • اچ تی سی
  • لنوو
  • سامسونگ
  • سونی
  • تبلت
  • دیگر موبایل ها

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره 09302530416 و همچنین ازطریق ایمیل barayemobile@yahoo.com با ما در تماس باشید.

تعداد مشترکان اینترنت همراه ایران در هر یک از اپراتورها چقدر است؟

میزان استفاده مردم از اینترنت همراه هر یک از اپراتورها مشخص شد. بر اساس آماری که به تازگی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شده، تعداد مشترکان اینترنت پهن‌باند تلفن همراه در اپراتور اول یعنی همراه اول بیشتر از همه است و اپراتورهای دوم و سوم یعنی ایرانسل و رایتل نیز در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آماری را از میزان استفاده مشترکان از اینترنت همراه اپراتورهای موبایلی کشور منتشر کرد. طبق آمار منتشر شده، تعداد مشترکان اینترنت ۳G و ۴G اپراتورهای مختلف تلفن همراه به تفکیک مشخص شده است و اپراتور اول تلفن همراه یعنی همراه اول، ۱۲ میلیون و ۸۱۴ هزار مشترک ۳G و ۲۹۷ هزار مشترک ۴G دارد. در مجموع، تعداد کاربران اینترنت همراه اپراتور اول ارتباطی کشور به بیش از ۱۳ میلیون و ۱۱۱ هزار نفر مشترک می‌رسد و این اپراتور را در رتبه اول قرار می‌دهد.

اینترنت همراهاپراتور دوم تلفن همراه یعنی شرکت ایرانسل با حدود ۱۰ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۵۰۰ مشترک ۳G، یک میلیون و ۶۱۲ هزار مشترک ۴G و مجموع ۱۲ میلیون و ۸۰ هزار مشترک در رتبه دوم جای گرفته است. البته ایرانسلی‌ها در حوزه اینترنت همراه ۴G از سایر اپراتورها پیشی گرفته‌اند.

تعداد مشترکان اینترنت همراه در اپراتور سوم

همچنین اپراتور سوم ارتباطی کشور یعنی رایتل حدود ۱ میلیون و ۹۷۹ هزار مشترک اینترنت ۳G دارد اما در آمارهای منتشر شده، صحبتی از مشترکان ۴G این اپراتور به میان نیامده است؛ با این وجود بعید به نظر می‌رسد که تعداد مشترکان اینترنت موبایلی این اپراتور به تعداد مشترکان سایر اپراتورها برسد. طبیعی است که ضریب نفوذ مشترکان اپراتورها و سهمی که از بازار موبایل دارند در تعداد مشترکان اینترنتی آن‌ها تاثیرگذار بوده و هرچه تعداد مشترکان یک اپراتور بیشتر باشد، تعداد کاربران اینترنت آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

باکس شناور "همچنین ببنید"

۱۵ ترفند برای افزایش عمر باتری گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس

در این مقاله روش‌ها، تکنیک‌ها و ترفندهایی را به منظور افزایش عمر باتری گلکسی اس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.