خانه / اخبار فناوری / سایر اخبار / بسته‌ های اینترنت ایرانسل ارزان تر شد‎

لیست فایل های فلش موجود

  • هواوی
  • اچ تی سی
  • لنوو
  • سامسونگ
  • سونی
  • تبلت
  • دیگر موبایل ها

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق واتس اپ و تلگرام با شماره 09302530416 و همچنین ازطریق ایمیل barayemobile@yahoo.com با ما در تماس باشید.

بسته‌ های اینترنت ایرانسل ارزان تر شد‎

ایرانسل اقدام به عرضه‌ی بسته‌های اینترنت همراه ارزان‌تر و مقرون‌به صرفه‌تر، بدون محدودیت در سرعت و فناوری ارتباطی به مشترکان خود کرد.

بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور تلفن همراه بدون محدودیت سرعت در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل دو (EDGE)، نسل سه (۳G)، و نسل چهار (۴G/LTE) ایرانسل به‌عنوان ارزان‌ترین و مقرون‌به صرفه ترین تعرفه اینترنت و اینترنت همراه کشور قابل استفاده هستند.

بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل در ۶ دسته با اعتبار زمانی روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله با حجم ۱۵ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت برای مشترکان عرضه شده است.

براین اساس، تعرفه بسته‌های یک روزه ایرانسل با حجم ۱۵ مگابایت، ۵۰۰ تومان، ۳۰ مگابایت ۹۰۰ تومان، ۱۲۰ مگابایت هزار و ۸۰۰ تومان، ۲۰۰ مگابایت ۲۵۰۰ تومان، ۱ گیگابایت شبانه ۱۰ هزار تومان و ۲۰۰ مگابایت شامل ۵۰ مگابایت روزانه و ۱۵۰ مگابایت ترافیک شبانه هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.

تعرفه‌ی بسته‌های هفتگی ایرانسل هم ۱۵۰۰ تومان برای ۴۰ مگابایت، ۲۰۰۰ تومان برای ۶۰ مگابایت، ۲۵۰۰ تومان برای ۱۰۰ مگابایت، ۴۰۰۰ تومان برای ۲۰۰ مگابایت، ۵۰۰۰ تومان برای ۳۰۰ مگابایت، ۱۷۵۰۰ تومان برای ۵ گیگابایت، ۸۰۰۰ تومان برای بسته ۳ گیگابایتی مشتمل بر ۶۰۰ مگابایت ترافیک روزانه و ۲٫۴ گیگابایت ترافیک شبانه و همینطور ۴۰۰۰ تومان برای بسته ۱۰۰۰مگابایتی قابل استفاده در بازه زمانی ۹ شب تا ۹ صبح تعیین شده است.

در گروه بسته‌های اینترنت همراه ماهیانه، ایرانسل با کاهش تعرفه، هزینه فعال‌سازی بسته ۲۰۰ مگابایتی را ۵۰۰۰ تومان، ۳۵۰ مگابایتی را ۷۰۰۰ تومان، ۴۰۰ مگابایتی را ۸۰۰۰ تومان، ۵ گیگابایتی را ۲۰۰۰۰ تومان، ۱۰ گیگابایتی را ۳۲۵۰۰ تومان، ۲۰ گیگابایتی را ۵۰۰۰۰ تومان و ۲۴ گیگابایتی شبانه را ۱۰ هزار تومان و ۵۰۰ مگابایت روزانه به همراه۲٫۵ گیگابایت ترافیک قابل استفاده در بازه زمانی ساعت ۹ شب تا ۹ صبح را ۱۰ هزار تومان تعیین کرده است.

همچنین بخوانید  نگاه نزدیک به ساعت هوشمند Misfit Vapor در نمایشگاه CES 2017

مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند بسته‌های ۳ ماهه ۶ گیگابایتی را با هزینه ۲۵۰۰۰ تومان، ۹ گیگابایتی را ۳۲۵۰۰ تومان، ۱۲گیگابایتی را ۳۷۵۰۰ تومان، ۱۵ گیگابایتی را ۴۵۰۰۰ تومان، ۱۸ گیگابایتی را ۴۷۵۰۰ تومان، ۳۰ گیگابایتی را ۶۰۰۰۰ تومان و ۵۰ گیگابایتی را تنها با ۷۵۰۰۰ تومان خریداری کنند.

ضمن آنکه بسته اینترنت همراه شش ماهه ایرانسل با ۹ گیگابایت ترافیک هم به قیمت ۳۵۰۰۰ تومان، بسته شش ماهه ۷۰ گیگابایتی با قیمت ۱۳۰۰۰۰ تومان، بسته‌های یک ساله ۱۲ گیگابایتی با قیمت ۴۲۰۰۰ تومان و ۱۰۰ گیگابایتی با قیمت ۱۷۵۰۰۰ تومان به مشترکان سیم‌کارت‌های ایرانسل عرضه شده است.

بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل با شماره‌گیری کددستوری #۵*۵۵۵* فعال می‌شود. درحال حاضر بسته‌های یک روزه ۲۰۰ مگابایتی و یک گیگابایتی، هفتگی ۱ و ۳ گیگابایتی و ماهیانه ۳ و ۲۴ گیگابایتی صرفا توسط مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری قابل فعال سازی است. همچنین بسته‌های شبانه هم بین ساعت ۲ تا ۸ بامداد قابل استفاده هستند.

علاوه بر این، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با توجه به میزان مصرف مکالمه، استفاده از اینترنت همراه و پیامک، بسته ترکیبی مورد نظر خود را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینند.

براین اساس، چهار بسته ترکیبی هفتگی جدید شامل بسته هزار تومانی با قابلیت ۲۰ مگابایت ترافیک اینترنت، ۲۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۲۰ پیامک فارسی ایرانسلی، بسته ۱۵۰۰ تومانی شامل ۳۰ مگابایت اینترنت همراه، ۳۰ دقیقه مکالمه و ۳۰ پیامک فارسی ایرانسلی، بسته ۲۰۰۰ تومانی شامل ۵۰ مگابایت اینترنت همراه و ۵۰ دقیقه مکالمه و ۵۰ پیامک فارسی ایرانسلی و بسته ۵۰۰۰ تومانی شامل ۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ پیامک فارسی ایرانسلی به فهرست بسته‌‌های افزایشی ترکیبی روزانه، هفتگی و ماهانه قبلی ایرانسل اضافه شدند.

همچنین بخوانید  نوکیا به زودی گوشی لومیا 825 مجهز به صفحه نمایش 5.2 اینچ و پردازنده چهار هسته‌ای اسنپدراگون 400 را معرفی می‌کند

این بسته‌ها از طریق شماره گیری کددستوری #۱*۲*۵۵۵* برای مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل فعال می‌شود.

باکس شناور "همچنین ببنید"

آموزش تصویری نصب دستی درایورهای گوشی بر روی ویندوز

اندروید و ویندوز را می‌توان محبوب‌ترین سیستم‌عامل‌های جهان در بین کاربران در نظر گرفت؛ به جهت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Free WordPress Themes